Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van igény korrepetálásra?

Van igény korrepetálásra?

Figyelt kérdés

14 éves diák vagyok. Kiváló tanulmányi eredménnyel. Rengeteg versenyt nyertem már. Gondolom egoistának tartatok ezen megnyilvánulásom alapján, de abszolút nem vagyok az.

Sajnos szeptemberi születésű vagyok... Szívás. Aki tavaszi születésű az osztályban, azok mind mehetnek már diákmunkára. És a vicc az, hogy pont nekik nem jut eszükbe egy kicsit is dolgozni.

Volt már eszemben sok dolog. Szerintetek van igény az ilyen "jó tanuló korrepetálja a gyengébbet" dologra?

Humán tantárgyakban szeretnék segíteni. Történelem, magyar, esetleg angol nyelv. Mindegyik nagy kedvencem! :-)

Erre lenne igény Debrecen és környező városaiban? Ha igen, mennyit fizetnének érte?

Köszönöm az értelmes válaszokat.


2017. jan. 12. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen "beseggelős" tárgyaknál nem nagyon lehet korrepetálni. Esetleg ha matekból jó vagy, azzal lenne értelme a dolognak.
2017. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igény van rá, de szerintem nehéz lesz találnod jelentkezőt, mert nem vagyok biztos benne, hogy ilyen fiatalon felfogadnak korrepetálásra. Mert úgy vannak vele, hogy "Lehet tényleg jó, de inkább nem kockáztatok, és keresek egy egyetemistát vagy végzett tanárt." Olyankor tudom elképzelni, ha egyáltalán nem találnak a környéken tanárt az adott tárgyból és nagy szükség van rá.


Árban nem tudom, gondolom helyenként változik, hogy ki mit mennyiért vállal. Az elején azt javasolnám, hogy először lődd be az átlagos ár alá a tiédet, és ha lesz tapasztalat, akkor lehet emelni.

2017. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :-)
2017. jan. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!