Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. -es vagyok, azon gondolkoz...

11. -es vagyok, azon gondolkozom, hogy magántanuló leszek. Nincs semmi bajom, az osztályom jo, a tanárok is rendesek, nem küzdök semmi problémával, egyszerűen nagyon unom a sulit, es haszontalannak látom belülni naponta 7 órára?

Figyelt kérdés
Szívesebben töltenem mással az idom. Ami fontos nekem az egyetemen, azt megtanulom itthon, a többi érettségi tárgyat pedig normálisan szinten tartanám. Valaki aki ilyen okból lett magántanuló?
2017. jan. 15. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel meg kell indokolni, hogy miért is akarsz magántanuló lenni, és amit írtál az egy elég gyenge ok, ezért nem tartom valószínűleg, hogy magántanuló lehess.

Amúgyis, a 12. év a legkirályabb, azt kár lenne kihagynod... (szalagavató próbák stb).

Nem is beszélve, hogy a tanárok 1001 trükköt elmondanak az érettségire, amire otthon soha nem jönnél rá magadtól.

2017. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon is egyet értek veled (végzős vagyok). Teljesen fölöslegesnek tartom, hogy napi 7 órán keresztül írjak mint egy barom, és ráadásul olyanokat, amit soha nem kérdeznek meg, még érettségin sem!
2017. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly végeztem, de ha újrakezdhetném én is magántanuló lennék. A magyar oktatási rendszer katasztrófa..
2017. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat:) valaki aki esetleg hasonló helyzetben van, vélemény?
2017. jan. 16. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Tartós beteg vagy? Netán tanulásban korlátozott? Mert ha nem, akkor semmi esélyed rá. Magántanuló nem lehet csak úgy valaki.

(Egy volt magántanuló)

2017. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!