Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanácsot adjak neki...

Milyen tanácsot adjak neki pályaválasztás terén?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom nagy-nagy álma, hogy operaénekes lehessen, ám nem titok, hogy az szinte kivitelezhetetlen megfelelő kapcsoltok nélkül, onnantól kezdve pedig, mint zenetanár helyezkedhetne el, ami nem igazán akar lenni. Nagyon szeretnék segíteni neki, bátorítani egy kicsit, mi is lehetne a megfelelő pálya számára. Sajnos már nagyon híján vagyok az ötleteknek, így gondoltam, hátha van itt valaki, akinek lenne esetleg egy. Létezik olyan zenével kapcsolatos foglalkozás, amivel nem kellene teljesen lemondania az álmáról, mégis kivitelezhető?
2017. jan. 19. 19:41
 1/4 anonim válasza:

Küldd el egy tehetségkutatóba, ha tényleg olyan jó akkor ott beindulhat a karrierje és lesz kapcsolata, háttere.

Vagy legyen énekes ha nem is opera- de más lehet és akár egyszer ki tudja be is futhat.

2017. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is megfordult már a fejemben, de ő nem az a fajta énekes. Fantasztikus bariton hangja van, képzi is magát, de egy populárisabb dal eléneklésére képtelen. Először nem hittem neki, de az ő hangszálai tényleg nem arra vannak összerakva. Ma pedig sajnos nincs túl nagy kereslet a klasszikus zenei énekesekre az ilyen tehetségkutatókban.

Azért köszönöm szépen a válaszod!

2017. jan. 21. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát, nincs megtiltva, hogy felvételizzen a konziba, aztán hátha sikerül neki. Kórusba jár vagy ilyesmikbe?
2017. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magánénekre jár, kórusba, zeneiskolába. Nem is a jelentkezéstől fél igazán, hanem hogy utána nem tud elhelyezkedni vele. Azt valahol meg tudom érteni, higy nem akar mondjuk középiskolában éneket tanítani, mert sajnis még nem találkoztam olyannal, akit kicsit is tisztelnek a diákok. Na meg, nem is szereti a gyerekeket
2017. jan. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!