Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vezetés és szervezés MSc re...

Vezetés és szervezés MSc re lehet menni Gépészmérnöki BSc után?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 14:51
 1/8 Donald J. Trump ***** válasza:
Lehet, ha teljesíted a kredit feltételeket.
2017. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt kitudnád fejteni bővebben?


Tudom,hogy 30 kredit kell, ahhoz hogy felvegyenek.


Nekem most per pillanat ami van: Matek ,Informatika,Termelésmenedzsment,EU ismeretek,Közgazdaságtan,Információs társadalmak és ennyi.


Ebből nem jön össze a 30 szerintem( maximum ha veszem a matek 1-2-3, és Informatika 1-2 t )


És sokkal több gazdaságis tárgyat sem tudunk felvenni ....

2017. jan. 22. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Vendéghallgatóként, ha engedélyezik, felvehetsz bármelyik egyetemen gazdasági tárgyakat. Ha nincs más. A lényeg, hogy szakcsoportonként vagy témánként meg kell lennie a szükséges kredit minimumnak, a többit azt MSc alatt is teljesítheted. Csak azokat a krediteket tudod beszámítani a minimumba amelyikeknek a csoportját megjelölték az MSc tájékoztatóban. Meg a felvételi kell, ha az előbbiek meg a diploma meg van.
2017. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez eddig is világos volt, ezt értem.

Az érdekelne,hogy ha konkrétan gépész bsc-vel vezetés szervezés msc re ha jelenkezek akkor mennyire biztos számomra a kreditelismerés?

Összejön -e az a 30 kredit?

2017. jan. 22. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor mindent tudsz. Összeadod a kreditjeidet, azt ha meg van 30 akkor ok, nem? Nem tudjuk összeadni a kreditjeidet, mert nem tudjuk mi mennyi, azt neked kell összeadni.

Olvasd el itt a dolgokat:

[link]

2017. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem, most már kezd körvonalazodni

Sajnos ugy néz ki nincs elég gazdasági tárgyam, de éppenhogy csak nincs ....4 kredit hiányzik

2017. jan. 22. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Tuti, hogy felvesznek, nekem nem egy mérnök ismerősöm ment Vezetés szervezés Msc-re. Ha gondolod írj pm-et és kifejtem a dolgokat.
2017. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fejtsed ki ide, mert engem is érdekelne.
2017. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!