Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakokban lenne érdemes...

Milyen szakokban lenne érdemes gondolkoznom?

Figyelt kérdés
A gondom az,hogy amit én kinéztem magamnak(Kommunikáció és Médiatudomány) azt hallottam hogy büfészak és hogy bárki eltudja végezni,sok évnyi ingyenmunkát kell végeznem diploma után,illetve hogy túl sokan jelentkeztek rá mostanában és tömegszak,így nehéz elhelyezkedni.Ráadásul a Corvinusra tervezek menni de oda a pontszám meg úgy amblok az egész országban nagyon magas 450 fölött.11-es vagyok de felvin kiszámoltam h a legtöbbet kihozom magamból is max 450-et tudnék összekaparni,legrosszabb esetben meg 360 szóval a reális kettő között van valahol.Így még ami tetszik az pszichológia,de az is tömegszak,akárcsak a turizmus.Ami nagyon megerőltető matek tudást igényel az nekem offos,mert valószínűleg az utcán végezném,mivelhogy jelen pillanatban mindenből hozom az ötöst de matekből 2-es vagyok.Emelt törin vagyok illetve földrajzon.A kérésem az lenne,hogy mi az ahova mehetnék?Milyen szakot nézzek ami hasonlít a fent említettekre,illetve,hogy mi az amiben ha van is matek nem halok bele?Melyik egyetemre esetleg és hogy milyen pontszámmal?A METU-t légy szíves ne írjátok,mert attól a gutaütés kerülget.Előre is köszi :)

2017. jan. 22. 18:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!