Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges emeltszintű matek...

Lehetséges emeltszintű matek érettségire 3hónap alatt felkészülnöm?

Figyelt kérdés
Szakmán vagyok 3 éve,tulajdonképpen azóta nem foglalkoztam matematikával.Mikor érettségiztem nem tanulgattam ,így írtam meg 41%-ra a középszíntűt.Átlagos képességű vagyok ,120 az IQ-m és egy aránylag magas színvonalú gimnáziumban stabilan közepes szintet tartottam 4 éven keresztül...mondjuk nem mintha ez bármit befolyásolna.

2017. jan. 24. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy jó eredményt elérj, nem fog menni.

Hacsak nem felvételi követelmény az emelt, akkor jobban jársz ha egy közepet írsz meg nagyon jóra, azt viszont 90% körülre fel lehet tornázni 3 hónap alatt.

2017. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brain Storming ***** válasza:
lapozz fel egy 8-os tankönyvet és old meg a tudáspróbák, vagy témákat lezáró feladatsorok feladatit. ha azok mennek, akkor a középszintűre jól fel tudsz készülni
2017. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem.

Sok éve tanítok emelt szintre készülő csoportokat, és egy tanévnyi (szept-április) időszak is húzós, még olyanoknak is, akik frissen érettségiztek, és jó szinten.

2017. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!