Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű érettségi nélkül...

Emelt szintű érettségi nélkül milyen szakokra lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nézelődtem a felvin meg interneten,de lehet csak én vagyok béna. Idén már nem fogok tudni tenni emeltet semmiből sem és jelentkezés már itt van a közelben.

2017. jan. 24. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég sok mérnökire,pénzügy számivtel,gazdálkodás menedzsment,turizmus,műszaki menedzser stb.

(Mondjuk az más kérdés, hogy pénzügyre,gazdálkodásra,turizmusra nem kell emelt, de anélkül elég nehezen jön össze államira a pontszám.)

2017. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OKJ-ra egyértelműen. Neten minden infó fent van.
2017. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ajánlom az emeltet, ha 5-ös voltál gimiben, nem jelent nagy gondot, annyival nem nehezebb, mint a közép, és ott van az a plusz 50 pont. Ha középen adnak valamit, ami nem megy akkor az nagyon lehúzhatja a felvételi pontszámot, emelten egy ilyen feladat még elmegy - saját tapasztalat. Plusz valahogy megedz. Milyen irányban érdeklődsz?
2017. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!