Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van lehetőség 2 felsőoktatási...

Van lehetőség 2 felsőoktatási intézménybe tanulni egyszerre?

Figyelt kérdés
Egerbe az Eszterházy Károly Főiskola (Egyetem)-re járok, de passzív féléves vagyok. Osztatlan tanárin kezdtem, majd rekreáción folytattam, de Pestre kerültem így nem tudtam rendesen végezni és átkerültem önköltségesre. Passzív félévet kértem, ez lesz a 2. megkezdett passzív félévem. Pesten dolgozok, nem tudom megoldani a bejárást. Szeretnék itt beiratkozni a CEAS nevű felsőoktatási intézménybe de ott azt mondták, hogy egyszerre nem lehet 2 intézményben tanulni, iratkozzak ki Egerből. A kérdésem, hogy tényleg így van, és nem tanulhatok egyszerre 2 helyen (igaz Egerbe passzív félévem van)? Ha kiiratkozok vissza kell fizetnem az eddigi féléveimet?

2017. jan. 25. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulhatsz egyszerre két helyen. CEASnak mi köze van ahhoz, hogy te még hol tanulsz. Nem is kell megmond nekik. Ha a 3. passzív félévedet is megkezded, akkor kiírnak (kirúgnak) Egerben az egyetemről. Az eddig elhasznált félévek díjának a felét kell visszafizesd.
2017. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!