Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi tovabbtanulas segitseg?

Amcsih kérdése:

Egyetemi tovabbtanulas segitseg?

Figyelt kérdés
Penzugy es szamvitelre szeretnek tovabbmenni, ami ugye 450 pont. A fo tantargy ami kell hozza az a matek es a valaszthatok kozul az angolt valasztom. Van ugye olyan pontszamitas, ahol a ket tantargy erettsegi szazalekat duplazzak, plusz a tobblet pontok. Eredetileg matekbol emelteznek,de arra gondoltam, hogy ha fizikabol emelteznek, akkor megkapnam az 50pontot, es a matek kozepem jobban sikerulne, igy tobb pontom lenne. Erdemes igy emgcsinalnom, vagy inkabb matekbol emeltezzek?

2017. jan. 29. 13:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve... 400 + 100 pontot szerezhetsz ebből a 400 pont értettségiből+biziből vagy duplázásból jön össze, a maradék 100 pedig minden egyébből, pl 2 emelttel is (de max 2) kaphatsz 100 pontot (50+50). Tavaly én is így csináltam.
2017. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!