Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Harmincévesen még érdemes...

Serpent kérdése:

Harmincévesen még érdemes rendszergazdának tanulni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 22:12
 1/2 anonim válasza:
Igen! Soha nem késő! 30 évesen még fiatal vagy, ha kitanulod a szakmát, még akár 25 évig is dolgozhatsz ebben a munkakörben! Hajrá! Inkább próbáld meg, mintha ezentúl mindig azon töprengenél, hogy mi lett volna, ha! :)
2017. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azta, ez ám a sebesség. Még csak néhány perce tettem fel a kérdést és máris válaszoltak. Köszönöm. Egyébként sokat hezitálnak azon hogy pályakezdő vagy-e? Hogy mennyi gyakorlatod van? Hogy hány éves vagy? Mert megmondom az őszintét én már 2015-ben leraktam a szakmát, de még mindig nem sikerült elhelyezkednem. Pedig CCNA-m is van. Most azon gondolkozom, hogy kitanulok egy másik szakmát, és ha abban a szakmában esetleg a technológia kiváltja az embert, akkor visszatérek rendszergazdának.
2017. jan. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!