Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » érettségi után merre tovább?

érettségi után merre tovább?

Figyelt kérdés

Rövid jellemzés rólam.

Tapasztalatlan vagyok, elottem az elet, nem tudom merre tovabb. Családban nincs tul sok tanult ember, szeretnek kitorni. Sikeres ember szeretnek lenni (mint mindenki mas).

Melyik egyetemet ajanljatok, vagy hova szakosodjak? Az agyam erosen a human beallitottsagu, kesobbiekben a matematikat es tarsait csak minimalisan szeretnem hasznalni.

Olyan munkahelyet szeretnek ahol beszelnem kell, ne egyedul dolgozzak es segitsek az embereken. Szinpatikus tantargyak: irodalom, angol.

Tudom, hogy keves az info. de ha kérdeztek válaszolok.



2017. jan. 30. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
töri-angol szakos tanár?!:))
2017. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Kommunikáció és médiatudomány! Csak ajánlani tudom, nekem nagyon tetszik, érdekes!
2017. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a tanári jutott eszembe, vagy valamilyen kommunikációs szak, esetleg nemzetközi tanulmányok, közösségszervezés.
2017. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.A fentibol kihagytam azt, hogy a penz is motival. Koztudott, hogy a tanari fizetes nem eleg mindenre :D de egyebkent egesz jo gondolat.

2.Ha azt tanulnam tovabb hol tudnek elhelyezkedni?

2017. jan. 31. 00:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Humámnal nehéz. Sajnos a fentieket leszámítva nincs sok lehetőséged. A pénzes biztos melok a matekban és tarsaiban vannak.


Én is a tanárit javaslom

2017. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nyelvtanár leszel, oktathatsz nyelvsulikban is, vagy lehetsz csak magántanár is, azzal azért nem keresel olyan rosszul.
2017. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
52%
Kukásautó vége??? :O
2017. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
osztatlan tanárira amúgyis lasszóval fogják be a diákokat, nagyon minimális pontszámokkal is be lehet jutni, olyan helyekre mint az NYME például
2017. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!