Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kötelező 5 tantárgyból egyszer...

Kötelező 5 tantárgyból egyszerre érettségit tenni? Nem lehet megosztani?

Figyelt kérdés
Ha matekból felmentett valaki akkor kell választani helyette másikat?

2017. jan. 31. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor tételfelel a definíciókból, szabályokból -matek. Amúgy, hogyha a vizsgáig eljutsz, akkor onnantól már megy. Nem kell ráparázni. A mennyiségtől sem szerintem. Ja de amúgy én arra gondolok, hogy lehet olyat is, hogy a jelentkezési lapra mondjuk tavasszal beírsz 3-at, és akkor ősszel is beírod a maradék kettőt, és akkor csak ősszel állítják ki a kékborítós bizonyítványodat. Szerintem ilyen lehetséges. Bár én nem tudom.
2017. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én 7 tárgyból érettségiztem egyszerre ebből 2 emelt, 2 angol nyelven volt. Nem sok az, menni fog.
2017. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első ír az nem igaz. Ha fel vagy mentve másik tárgyat kell választanod, (ezzel egyes szakokat ki is lőttél a felvételin).

Nem muszáj, sőt nyelvből érdemes előre hozni, (informatikát is lehet). Nekem is furcsa, hogy egyszerre kell a szóbeliket megejteni, szerencsére nekem csak magyarból és töriből kellett egyszerre, mert matek fozika emelt volt, így azokokat már korábban megejtettem, angolt előrehozottan csináltam. Ezért is ajánlom az emeltet, a szóbeli anyag, nem annyival több a legtöbb esetben, cserébe viszont másik napon, kb egy héttel vagy többel is előtte. Megéri!

2017. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én a szóbelikre gondoltam, hohy "egyszerre". Különben igen, egyszerre kell, ha nem akarsz fizetni. Pénzért, ahogy akarod!
2017. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyrészt lehet előrehozottakat tenni, másrészt lehet halasztani is, tehát évenként akár egy tárgyból is. Láttam olyan osztályt felnőttképzésben, ahol egyetlen ember vizsgázott 5 tárgyból, a többiek 1-2-3 tárgyból, és több év alatt szerezték meg a bizonyítványt. De bizony ilyenkor már fizetni kell azért, amit később teszel le. Egyáltalán nem kötelező egyben levizsgázni az öt tárgyból.
2017. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Úgy a legolcsóbb (ha egyszerre mész mindenből)
2017. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!