Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik fsz képszés érné meg...

Melyik fsz képszés érné meg jobban és melyikkel lehet külföldön is elhelyezkedni később (inkább angol nyelvterületre gondolok)?

Figyelt kérdés
Széchenyi István Egyetem Kereskedelmi marketing (logisztika) vagy PTE Orvosi diagnosztikai analitikus. Utóbbiból már van 3 félévem befejezve, még jó 4 évvel ezelőttről. Munka mellett szeretném ezeket megcsinálni. Sajnos ezek diplomás képzésére nem vesznek fel, meg kevés az állami ösztöndíjas félévem is már. Igaz Kaposvár meg messze van, de nem tudom, hogy a logisztikai fsz-el egyáltalán külföldön érnék e valamit.

2017. febr. 1. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ajanlatosabb olyan kepzesben (kepzesi szintben) gondolkodni, amit kulfoldon is felismernek.
2017. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ez lett volna a kérdésem lényege, hogy ezeket egyáltalán kint elismerik e? Diploma egyelőre ezekből nem jöhet szóba. Persze mindennel el lehet helyezkedni, ha van olyan ismeretsége az embernek. Nekem annyira nincs, ezért akarok vmi piacképes szakmát elvégezni. Pénzem nincs a tanulásra, ezért nem tudok kiadni 100 ezreket félévente egy alapképzésre. Szerintem ez a 2 fsz képzés még ér vmit, csak jó lenne tudni, h külföldön ezzel lehet e vmit kezdeni.
2017. febr. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!