Aiesec tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék sokat külföldre menni, akárcsak tanulni, dolgozni vagy világot látni. Most persze gondolkoztam a Camp Leadersen de elsőre 3 hónap lehet sok lenne, ráadásul lennének más terveim is a nyáron.

Az Aiesecet ajánlották, 7-én megyek megbeszélésre. Ott mire lehet számítani, mit lehet ott csinálni, miben segítenek?

És mi az ára?



2017. febr. 1. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ár függ attól melyik egyetemről mész.

Olyanokat beszéltek meg első körben hogy melyik országok érdekelnek, milyen munkában lennél jó, milyen nyelveket beszélsz, mikor tudnál menni stb.

Keresnek helyet amire tudsz menni, meg ahova mész az ottani aiesec bizottsággal tartsák a kapcsolatot (a szállást, segitőt stb a kintiek intézik).

Meg a nyelvtudásod tesztelik majd, ha jól beszélsz angolul meg összességében olyannak tűnsz aki kibírja hogy egyedül legyen külföldön akkor igazából részükről mehetsz. Keresnek neked programot és ha találnak olyat ami neked megfelelő akkor tudsz kimenni. De a többi egyeztetés már e-mailes.

2017. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, SZTE-s vagyok amúgy.
2017. febr. 1. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

hali, én egy aieseces vagyok :) Utaztam is már, és benne is dolgozom.

Kérdezz bármit :)

2017. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!