Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kítűnő tanuló vagyok, írásbeli...

Kítűnő tanuló vagyok, írásbelim 78 pont lett, Szent Margitot vagy a Madáchot jelöljem be elsőként?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Madách színvonalasabb, de szigorú iskolába szeretnék menni, és a Margit ilyen, a Madáchról meg nem tudok sokat. Nagyon túlhajtanának ott? Közösség melyikben a jobb? Aki tud róluk valamit, az írjon. Fontos lenne. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. febr. 2. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne úgy szigorú suliba akarj járni, mint amilyen a Margit. A Madách nem véletlenül hoz jobb eredményeket, szerintem azt jelöld előrébb. :) Úgy tudom, nem hajtanak túl, de jó suli jó tanárokkal, és jó eredményekkel érettségiznek is onnan.
2017. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Madáchot!!! Sok felkiáltójellel :'D

Ég és föld a Margit és a Madách. Kilométeres színvonalbeli különbségek vannak.

Egyébként nem értem, miért akarsz szigorú iskolába járni. A Szent Margitban eléggé szűklátókörűek a diákok. A Madáchban pedig sokkal nyitottabbak, ezért is liberálisabb iskola. Nem hajtanának túl, normál mennyiséget kell tanulni. És egyértelmű, hogy a közösség a Madáchban jobb, habár a fiú-lány arány eléggé szélsőséges (35 fős osztályokban 6-7 fiú van csak)

2017. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem szigorú iskolát keresel, hanem konzervatívat. Ebből a szempontból a Madách nem való neked, igazán liberális iskola. Az egyházi iskolák jó irány, csak a Margitnal szinvonalasabbat keress!
2017. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mellette van a Szent Imre, az jó színvonalú gimnázium.
2017. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a többi keresztény iskola vagy túl messze van, vagy nem lehet olasz nyelvet tanulni, vagy nincs nulladik előkészítője, vagy valami más probléma van vele. A Szent Imrében is csak németet lehet tanulni, amit nem szeretnék.:( Ezért tetszett meg a Margit, mert minden követelménynek megfelel.
2017. febr. 4. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Mehetnél még a Veres Pálnéba. Oda is sok gyerek megy keresztény iskolákból, azt mondták nekem a szóbelin. És ráadásul a nyelvi előkészítőn angol mellé olaszt lehet választani :D
2017. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, esetleg Szent Angéla? Van olasz, és erősebb suli, mint a Margit. (NYEK viszont nincs.)
2017. febr. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Péntekre kellet a jelentkezési lap, úgyhogy már bejelöltem a Margitot, szerencsére csak másodiknak, de azért köszönöm. A Veres meg az Angéla tényleg jónak tűnik, de most már mindegy, de nem baj, nem bántam meg, hogy a Madáchot jelöltem elsőként.:)
2017. febr. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!