Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME gépészmérnök, energetikai...

BME gépészmérnök, energetikai mérnök után mit jelöljek meg 3- (4-5) helyen?

Figyelt kérdés
Ez a 2 kar a fő célpontom, de kell B terv amennyiben nem jön össze a pont. Hajlandó vagyok plusz helyeket is venni az alap 3an túl. Mit tudtok ajánlani gépész/energetika területen? Lehetőleg legyen valamennyire gyakorlatias

2017. febr. 3. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A BME járműmérnökit tudnám javasolni ami hasolnó képzés.
2017. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nagyjából így lőném be:


1. az álomhely (ahova a leginkább szívesen mennél, és még ha nem is feltétlenül mindig sok, de van valamennyi reális esély, hogy bekerülj)


2. a realitás (ahova valószínűleg fel fognak venni, feltéve ha nem rontod el nagyon az érettségit)


3. a mentőöv (ami szinte 100%, hogy össze fog jönni még egy esetleg gyengébb eredménnyel is, de még ha nem is az álomhely, akkor is egy mondhatni jó választás számodra.)


Ennél többet akkor írnék be, ha több "álomhelyed" is van, és szeretnél még párat aludni, amíg véglegesen el kell dönteni a sorrendet (egyszer lehetséges módosítani a sorrenden, de új szakot már nem lehet felvenni).

2017. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök lehet még jó. Én a gépészt illetve a villamosmérnökit is az energetikai mérnök elé tenném.
2017. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!