Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanácsoltok hogyan tudnék...

Mit tanácsoltok hogyan tudnék emelt szintű biológiára felkészülni autodidakta módon a teljesen nulláról? Milyen könyveket vásároljak meg?

Figyelt kérdés
Minden segítséget és tanácsot szívesen fogadok, külön tanárra nincs pénzem.

2017. febr. 4. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

A Mozaik évfolyamos könyveit vedd meg (a gimnáziumoknak valót, 10., 11., 12. osztály - DE! az érettségi előkészítő pénzkidobás, és ami abban van, az úgysem elég!)

Ebben a három kötetben több is van, mint amennyi kell. Ezért töltsd le a követelményrendszert az oktatas.hu-ról, és haladj aszerint, hogy lásd, mi az, ami kell, és mi az, ami nem.

Ismétléskét jól használható Nagy Etele jegyzete is, ami letölthető.

Érdemes még átnézni pár régi feladatsort - az oktatas.hu-n az összeset megtalálod a megoldókulcsokkal együtt. Sokan tanácsolják, hogy oldd meg az összeset, én csak átfutottam az utolsó 2-3 sort, hogy lássam a feladattípusokat, de ha még nincs vizsgarutinod, akkor a felkészülés végén érdemes akár időre is megcsinálnod pár feladatsort.

Amúgy nem nehéz, én is egyedül készültem, sok sikert hozzá!

2017. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A könyvek mellett folyamatosan orrba-szájba oldd a példákat!!! Anélkül semmit nem ér.
2017. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a bíztatást!
2017. febr. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!