Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Töri emelt érettségire szerint...

Töri emelt érettségire szerintetek mennyi idő alatt lehet felkészülni autodidakta módon?

Figyelt kérdés
Már van érettségim, "csak" ebből az egy tárgyból tennék szintemelő vizsgát, felvételi miatt. Tudom, hogy a szükséges idő egyénfüggő, csak úgy nagyjából érdekelne és csak véleményeket kérnék személyes tapasztalat alapján. NEM reggeltől estig tartó tanulásra gondolok (kivéve a vizsga előtti pár hetet).

2015. jún. 30. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly csináltam szintemelőt töriből és kb. 3 hónapot készültem rá. Végül 88% lett összességében. Nem reggeltől estig tanultam, hanem minden nap egy kicsit, plusz próbáltam minél több régebbi emeltet megcsinálni belőle. Emellett dolgoztam is, tehát nem megoldhatatlan feladat.
2015. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy a régi feladatlapokon kívül miből készültél?
2015. júl. 1. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Írásbeli előtt én elolvastam az összes Száray könyvet, forrásokkal együtt. Mellette, ha volt még egy kis időm csinálgattam a "Feladatgyűjtemény az új történelem érettségihez" c. könyvből - bár sajnálom, hogy nem csináltam többet, mert akkor jobban is sikerülhetett volna. Két hónap alatt csináltam ezt végig, megírtam néhány esszét. Leellenőriztem megoldókulccsal őket.

Nekem 77% lett, amúgy kb 70-75-öt szerettem volna, szóval így egyéb dolgok mellett szépen felkészültem szerintem. (reggeltől-estig egyetem, plusz oda is tanulás zh-k, stb.)

2015. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!