Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felvesznek ebbe...

Szerintetek felvesznek ebbe az iskolába?

Figyelt kérdés
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma.... -ba szeretnék menni, a jegyeim átlaga 4.4 a felvételim magyarból 33/50 pont a matek 26/50 pont. Szóbelin még nem voltam, majd 25.-én megyek.

#továbbtanulás #tanulás #oktatás #középiskola #felvételi #szóbeli #még jó sok oktatás #nem tudok több kulcsszót
2017. febr. 4. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek pont jó pontok oda, az írásbelid megfelelő és az átlagod is. Gratulálok, szerintem biztos bejutott vagy :)
2017. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez túl kevés oda, az írásbelit is elszúrtad, meg az átlagod is gyatra. Szerintem biztos nem vesznek fel.


----------------------


És akkor most mi van? Melyikünknek hiszel? És miért pont annak, akinek? :)


Gondolkodj! Nézz utána, hogy tavaly milyen eredményekkel vettek fel oda embereket, és azoknak az adatoknak higgy, ne az itteni hozzászólásoknak, amiket a világon semmi sem támaszt alá! De közben tudjál róla, hogy ami tavaly volt, az tavaly volt. Idén az a kérdés, hogy a többiek milyen eredményekkel pályáznak. És azt nem tudhatod. Nyugi. Készülj fel a szóbelire normálisan, de ne aggódd túl! Ha oda való vagy, akkor fel fognak venni. Ha meg nem, akkor jobban is jársz, ha nem vesznek fel, hogy aztán menet közben kihullj!

2017. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a pacsi mindkettőtöknek. :ő
2017. febr. 4. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!