Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetem pszichológia...

Debreceni egyetem pszichológia levelező vélemények?

Figyelt kérdés

Pszichológiát szeretnék tanulni a DE-en de nemigazán van infóm erről a szakról, ezért szívesen vennem ha vki tudna véleményt mondani :)

Mennyire nehéz elvégezni?

Milyen később az elhelyezkedési lehetoseg?

Levelezőn is vannak osztondijak?

Illetve még egy kérdés.. Szokták mondani egy jó pszichológus sokat segít.. Ugy érzem vannak olyan dolgok amiket nem nagyon tudtam feldolgozni gyerek koromból, hajlamos vagyok túl negatívnak lenni, illetve másokat hibáztatni.. Ha elvégzem a pszichológiát a saját életemben is rendet tudok tenni, meg fog változni a gondolkodásom? Vagy ez csak úgy működik jól ha kívülállóként látom a dolgokat?



2017. febr. 5. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!