Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit irjak a felvin, ha nekem...

Mit irjak a felvin, ha nekem nem azon a néven szerepelnek a tantárgyak a bizonyitványban?

Figyelt kérdés

Tehát nekem a bizonyitványban "történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek" tantárgy szerepel, de a felvin nem is lehet ilyet kiválasztani. Valamint a felvin "magyar nyelv és irodalomat" külön számolja, tehát magyar irodalom, és magyar nyelvtan szerepel. Bár ezt át lehet állitani "magyar nyelv és irodalomra" de ha mindkettőt átálitom, akkor azt már nem fogadja el.

Ti mit csináltatok?



2017. febr. 7. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
a magyar nyelv és az irodalom külön maradjon felvin. a töri az meg töri, csak kicsit hosszabb a neve nálad
2017. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de ha külön számitjuk, akkor már nem is ugyanannyi a tanulmányi átlag. A középiskolai eredmények ablaknál meg azt irják, hogy a tantárgy nevét olyan esetben módositsa át. Ezért nem tudom, hogy mit csináljak.
2017. febr. 7. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikori a bizonyítvány?
2017. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!