Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2év, középiskola után hol...

Leves02 kérdése:

2év, középiskola után hol fogok tovább tanulni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 7. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak okj-k; vagy be lehet fejezni esti-tagozaton, és akkor ha mégis megvan, akkor vannak 2 éves FOSZKnak nevezett képzések, meg 3-tól 6, vagy nem tudom hány éves egyetemi, főiskolai képzések. Ja és az Okj-khez nem kell mindegyikhez érettségi, van amelyikhez nem kell, FOSZK-okat nem tudom, de szerintem ahhoz kell. Az okj-k ilyen 1-2 évesek szoktak lenni. És abból is van kettő államilag támogatottra lehetőség. Szerintem nézd át a szakkepesites.hu-t , vagy másold át az összes szakot jegyzettömbbe, és utána törölgesd ki azokat, amiket nem érzel magadénak, és akkor ami marad, abból válassz
2017. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
*ja és van ilyen, hogy bemeneti kompetenciák szükségesek, ott ha lejjebb tekersz minden szaknál, vagy valami ilyesmi, és akkor ott hogyha írja, hogy követelmény az érettségi, akkor az neked nem lesz jó, amíg nincs meg.
2017. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!