Gergelyadam00 kérdése:

Hogyan lehetek pilóta?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy mennyibe kerül, hova érdemes menni illetve tapasztalatokat, hogy érdemes e egyáltalán belekezdenem (gondolok itt olyanra, hogy családra mennyi ideje van az embernek, és az anyagi oldalra pl.: kezdő fizetés, fizetés amíg, ameddig eljutok addig, hogy tényleges pilóta leszek). Középsuli 2.-os vagyok szóval még nem késő dönteni (szerintem), Nem tudom számít e de infós suliba járok. Azzal tisztában vagyok, hogy nem úgy megy, hogy egyetem azt vezethetek repülőt nagyjából tudom azt is, hogy mennyi idő amíg vezethetek. Azt sem kell elmondani, hogy típus vizsga kell ;)

2017. febr. 8. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
30 millió mire 0ról eljutsz egy légitársaság kadétprogramjáig utána típus vizsga, típus függő hogy mennyibe kerül egyetemet nem kell elvégezni hozzá viszont előny jelenthet néhány légitársaságnál.
2017. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!