Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet felkészülni egy...

Hogyan lehet felkészülni egy középszintű informatika érettségire?

Figyelt kérdés

Az éretségi jelentkezésnél a windows 10-et adtam meg a következő programokkal: MS OFFICE 2016 professional Plus (32 bit), adatbázis kezelő program, Photoshop, inkscape, office share point designer.


_______________________________________________________



Valamint még azt szeretném megtudni hogy elég ezeknek a programoknak a kezelését elsajátítani vagy kell tanulni elméletet is (ha igen milyen könyvekből)?

A normális válaszokat előre is nagyon szépen megköszönöm. :)



2017. febr. 11. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Előző évek feladataid végigcsinálod és már fel is készültél. Kibővítheted, még a 10 próbaérettségi informatikából c. könyv anyagával.


A grafikai feladatok általában paintben is megoldhatóak, felesleges oda a photoshop.



Maga az érettségi szóbeli+gyakorlatból áll.

Gyakorlaton word, excel, acces, és powerpoint vagy weblap szerkesztés lesz.

Ide nem kell semmilyen elmélet.


Szóbelin pedig tételek vannak, ide kell az elmélet.

Azonban majdnem minden suliban kivannak adva a konkrét tételek, sokszor ki is vannak dolgozva, így azt csak bemagolni kell(na meg elkérni valakitől. :)

2017. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A válaszodat köszönöm, csak én külföldi vagyok és teljesen más oktatási rendszerből érkezem szóval én nehezebben szerzem be ezeket a tételeket :S
2017. febr. 11. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!