Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két emelt érettségi 100...

Két emelt érettségi 100 többletpontja mellé még a nyelvvizsga 28 pontját is beszámítják az egyetemi felvételin?

Figyelt kérdés
vagy csak max 100 többletpont vihető
2017. febr. 11. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy csak a két emeltert káró 100 pontot viheted, ha ezen felül van még bármilyen plusz pontod (nyelvvizsgak, verseny eredmények, OKJ, stb) akkor az már nem számít.
2017. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 100többletpont vihető. Tehát ha van két emelted (45% felett) akkor megkapod a 100pontot és nem számít sem nyelvvizsga sem OKJ sem OKTV stb stb
2017. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szomorú vagyok
2017. febr. 11. 21:53
 4/8 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm
2017. febr. 11. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Valljuk be, kissé igazságtalan lenne, ha minden létező pluszpontot beszámítattnál..
2017. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Valljuk be, kissé igazságtalan lenne, ha minden létező pluszpontot beszámítattnál..." - már miért lenne igazságtalan? De nem lehet, ez a szabály:S Én is jópár pontot "vesztettem" így:( Szerencsére az is elég volt, ami "maradt":)
2017. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert 100 többletpontot mindenki össze tud szedni, ha nagyon akar anyagi helyzettől függetlenül (2 emelt érettségi), de pl nem mindenkinek futja nyelvvizsgára.Jó hogy nem csak nyelvvizsgákkal akar bejutni az ember az egyetemre..
2017. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, ebben nem hiszem, hogy igazad van: rengeteg többletpontot lehet anyagi helyzettől függetlenül is szerezni: nyelvvizsgán most már érettségivel, tanulmányi versenyeken, sportversenyeken, OKJ-k által. - Mondjuk abban igazad van, hogy az arányok nem tolódhatnak el:) De szerintem két középfokú nyelvvizsga azért nem AKKORA kunszt, ennek nem kellene különlegességnek számítania:(
2017. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!