BrekiX kérdése:

Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés

Még csak 15 éves vagyok,de szeretnék egy kicsit céltudatosabb lenni,és ha tudnám,mivel akarok foglalkozni,több motivációm lenne a tanuláshoz.(Lány vagyok)

Szeretek: olvasni,gépezni(videó vágás,játékok,stb.),zongorázni,focizni,az állatokat nagyon szeretem és 4-es,5-ös vagyok mindenből. Lehetnék kitűnő is,de nem szoktam tanulni(csak bedobálom a tankönyveket. Ezen is szeretnék változtatni)

Elég könnyen tanulok,viszont nem szeretek beszélni.(kicsit antiszoc vagyok szerintem)

Az biztos,hogy ügyvéd,stb. nem szeretnék lenni,mert túlságosan sajnálnám az embereket akik ellen szólnék. Gondolkodtam informatikán,főleg,hogy jól keres és hiányszakma,de nem igazán tudom,hogy mi a feladata. Szeretném,hogy legyen időm majd a munka mellett,mert szeretnék majd kutyákat menteni és velük foglalkozni.(+családdal)

Várom a válaszokat!



2017. febr. 11. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Informatikus egy elég összetett és sokrétű. Állítólag a rendszergazda a legkeresettebb.
2017. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én informatikusnak tanulok. Ha szereted a matekot illetve a technológiát akkor itt a helyed. Nem mondom, hogy könnyű, de ha elszánt vagy és tanulsz akkor teljesíthető.

DE tanulj bármennyire is okos vagy szokj hozzá hogy leülsz tanulni. Mert középsulit 4.5feletti átlaggal simán meglehet csinálni tanulás nélkül, de egyetemen majd fogod a fejed.(tapasztalat)

Ha van kérdésed az egyetemhez, hogy miket tanulunk vagy hogy később hogy néz ki az állás akkor írj ide vagy privátba és válaszolok.

2017. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!