Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, hogy mihez kezdjek...

Nem tudom, hogy mihez kezdjek magammal. Mondanátok lehetőségeket amivel előrébb juthatnék?

Figyelt kérdés
A lényeg, 20 éves vagyok, van egy érettségim, jelenleg dolgozok. De a fizetésből nem tudok elmenni. Megjártam már egy egyetemet, de a többoldalnyi felesleges "tananyagot" képtelen vagyok megtanulni. Szeretnék egy szakmát, de amit néztem és esetleg érthetnék hozzá az nem nagyon akar elindulni. Több pályaorientációs teszt alapján egy "művészetekhez" kapcsolódó munka illene hozzám, de ugy érzem nincs hozzá tehetségem, mert sosem vagyok elégedett a végeredményeimmel. Szóval főleg a kreativitásom a kiemelkedő, de szerintem teljesen haszontalan dolgokban mint például a beszédkészség. Olyan irányok ahol pedig inkább a reál tárgyak a fontosabban hanyagoljuk mert egyáltalán nem vagyok jó benne. Amiket szeretek csinálni: rajzolni (csak nem nagyon tudok, elhanyagoltam mert mindig a reálos dolgokra kellet koncentrálnom), beszélni akár idegen nyelveken is, történeteket kitalálni. Szeretnék valami maradandót is alkotni, ami nem csak a mosógépekben a kábelra fog kiterjedni. Gondolom ez kevés, de kellene egy kis segítség, hogy mit csinálhatnék. Átnéztem azt hiszem mindent amit tudtam, de nem találtam meg azt amihez értenék, és meg is tudnék belőle legalább valahogy élni.

2017. febr. 12. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Grafikus? Ott lehet hasznlni akár a rajzolás, akár a történet kitalálás oldalt is használni, hisz sokszor a te fantáziádra hagyják a munkát csak a kereteket adják meg.
2017. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!