Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ilyen tulajdonsago...

Szerintetek ilyen tulajdonsagokkal erdemes jogra mennem?

Figyelt kérdés

Hatarozott vagyok, alapbol nagyon sokat beszelek es jo a szokincsem, kiskoromban ujsagironak vagy allatorvosnak keszultem. Mindig en irtam meg hugom fogalmazasait is, imadtam, mimdig jo voltam benne. Jol tudok improvizalni, eretten, magabiztosan tudok beszelni. Egy evet voltam olyan kozepsuliban ahol volt gazdasagi es jogi alapismeretek es az elozo 3evi anyagukbol is zarovizsgat tettem viszont erettsegizni nem erettsegiztem belole mert azt mashol csinaltam. Szeretten ezt a tantargyat, erdekelt,eleg volt 1-2* atolvasnom es ertettem is az egeszet nem kellett bemagolnom szo szerint.

Tanulasban annyi bajom van ,hogy eddig eletemben nem tanultam kb, tavaly erettsegiztem 4esre, de iden ujra akarok ket emelt tantargybol erettsegizni (emelt nemet es emelt tori,) . Magolni, seggelni utalok, de most hogy emeltre keszulok gondolon majd belejovok mert napi 8orat bele kell huznom. Alapbol jo agyam van, hamar jegyzrm meg a dolgokat es meg is marad ha figyelek ra, csak nem vagyok egy konyvmoly, de a jogi palya erdekel ugyhogy azt meg szivesen tanulnam. Mindig megvedtem az igazam, kialltam magamert es masokert, sose toridtem bele ha anyaek nem engedtek valamit harcoltam erte. Nagyon makacs vagyok, akaratos, es kicsit ontellt is haha (ugy hallottam ez nem art)

Van igy eselyen szerintetek?


2017. febr. 13. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Az adottságaid jók, a képességeidet (a szak teljesítéséhez szükséges tulajdonságok) pedig csak akkor tudod meg, ha kipróbálod magad. (Ezek fejleszthetők.) Ha tényleg ez az, amit szeretnél, akkor meg tudod csinálni. Úgyhogy hajrá! :)
2017. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!