Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdemes ilyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen tulajdonságokkal bíró férfit szeretni?

Figyelt kérdés

Párom nyugodt,minden agressziótól mentes ember.Nincsen káros szenvedélye és őszinte.Tudom hogy sosem csalna meg.

Tiszta,igényes a külsejére,az ágyban is összeillünk.

Ezek a pozitív dolgok.

A negatívok pedig hogy elsősorban önmagát nézi,sokszor nem veszi figyelembe hogy én mit szeretnék.Azt hiszi mindenkinek úgy jó ahogy neki.Megbeszéljük a dolgainkat ezzel nincs baj csak éppen még sincs változás.Ezenkívül nem tesz azért semmit hogy haladjunk az életben,ehhez most már kényelmes.Ez engem zavar.

Sokat gondolkozom rajta tényleg leéljem-e vele az életemet vagy sem,szeretem,azzal nincs gond,mégis zavar a dolgokhoz való hozzáállása.

Ti mit tennétek,változtatnátok,vagy beletörődnétek hogy ez jutott.

46/Nő


2016. okt. 30. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod? Nem biztos, hogy közel 50 évesen meg akarná váltani a világot, inkább már biztonságot, nyugalmat szeretne az életben.

Nem írtál példákat arra, miben van közöttetek nézeteltérés.

2016. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz vele így leélni egy életet, akkor mi a kérdés?

Mindenki annyit kap, amennyivel beéri. Ha te most belenyugszol, hogy ez jutott, akkor tényleg nem kapsz soha többet, és leéled így az életed.

2016. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy narcisztikus.(önző)

Komfortérzet megvan, a többi "fontatlan".Gondolom NŐK--sic!

válaszát vártad,de köszönöm, ha elolvastad.F/43

2016. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Titusztitusz ***** válasza:
22%
Hát...Nemis tudom...Én semmi kivetnivalót nem látok egy ilyen férfiben...(Főleg úgy nem,hogy akár rólam is írhattad volna ezt a jellemzést szórol szóra...)Amúgy minek szeretnél már ILYEN KORBAN BÁRMI VÁLTOZÁST IS? Csak nem kalandorhajlamaid vannak? Unalmas neked a KELLEMES-NYUGODT-MEGÁLLAPODOTT ÉLET? Az ilyen embereket sose tudtam érteni...
2016. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Félreértetek.Nem a nyugalom rossz,és nem akarom megváltani a világot.Csupán apró dolgokat még szeretnék.Talán egy jobb tévét,egy évben egyszer elmenni 2-3 napra üdülni.Ritkán városlátogatás jó időben.De ő teljesen jól el van ilyesmik nélkül is,az az igazság hogy sajnálná is a pénzt költeni mert nem nagyon van.Erre értem hogy nincsenek igényei,inkább lemond a kikapcsolódásról csak ne kelljen érte tenni,esetleg többet dolgozni érte.

Olyan is volt például hogy közeli helyre mentünk sétálni és szerettem volna feljebb menni a hely felé de azt mondta minek,messze van.Azóta sem jutottunk el oda.

Pedig sportos,csak ami nem érdekli az nem is lesz.

Mégsem megszokásból vagyok vele,de tényleg félnék hogy nem találnék olyan férfit akit szeretek mert ez nálam nagyon ritka.

De abba is rossz belegondolni hogy sosem jutok már el olyan helyekre ahova szeretnék.

Párom nagyjából egyidős velem.

Szerintetek tényleg önző a személyisége?És ha igen ti vele maradnátok? Válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 30. 10:56
 6/12 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Már csak az a kérdés kérdező,hogy az itt leírt dolgokat miért nem a férjeddel beszéled meg? Miért ITT szeretnéd,ismeretlen emberekkel? (Hű...A magam részéröl ettöl függetlenül egész megörültem azoknak a leírásoknak,amiket a férjedröl írtál,kérdező...Megnyugtat a gondolat,hogy él valahol a világban egy tökéletes hasonmásom,vagy egy ismeretlen ikertestvérem...)
2016. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszeruen csak mas, mint te. Keress baratnot/baratnoket, akik szinten szeretnek elutazni/kirandulni stb.
2016. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen más, mint te. Ha az ő szempontját nézzük, akkor azt gondolhatja, hogy te állandóan menni akarsz, nyüzsögni és költeni valamire, holott ő már nem akar többet dolgozni, mint amennyit most dolgozik.

Neked kell eldöntened, hogy a többi, számodra jó tulajdonsága mellett mennyire irritálnak ezek a másságok benne.

Kirándulni járhatsz a barátokkal, barátnőkkel is, bár tudom, az ember a párjával szeretné leginkább ezeket átélni, őt viszont ez nem érdekli. Vagy így elfogadod, vagy szakítasz.

2016. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Odáig én is eljutottam hogy elfogadom olyannak amilyen vagy szakítok.De egyiket sem akarom,bár sejtem lehetetlent szeretnék.Ha elfogadom a helyzetet,azt érzem az életem egy része meghalt.Minden nap ugyanaz,munka-háztartás-szex.Ráadásul abban is megsértődik ha nem vagyunk együtt amikor akarja,kivéve ha mondjuk van valami bajom,azt megérti.

Ez egy teljesen kiszámítható körforgás,nyugodt de unalmas.Szeretnék még kisebb élményeket.

Ő például egy tökéletes napját úgy képzeli el hogy egész nap itthon vagyunk az ágyban,nézzük a tévét,eszünk plusz együtt vagyunk...

Az én tökéletes napom semmiképp sem itthon lenne,leginkább nyáron egy szuper strandon,vagy gyönyörű városok látogatása.

Talán nagyon különbözőek vagyunk?

Beszélgettem már vele erről sokat,az az álláspontja hogy elégedjek meg a kicsivel is.Lényeg a szeretet.

Ezt értem,mégis belegondolni hogy az élet már nem nyújthat többet...hát mit mondjak,lehangoló.

Ért valaki engem,talán rosszul állok a dolgokhoz?

2016. okt. 30. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok)

46 évesen nem lehet így belenyugodni, hogy ez van.

Nem lesz jobb. Marad a napi "unalmas" bocs) rutin.

Ha nincs kölcsönös/ vagy egyoldalú pl. anyagi, függés, én lépnék.Érzek egy kis félelmet, részedről, a "bizonytalantól". Most élsz!( Máté P.)

2016. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!