Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi már randi előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi már randi előtt megbélyegez, felruház mindenféle vélt tulajdonságokkal, azzal érdemes bármit is kezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem bekerültem egy skatulyába és már ebből nem lesz visszaút.


A pasas kicsit ki van élezve a féltékenységre, számonkérésre, hisztire, türelmetlenségre.

De én nem ilyen vagyok.


Azért, mert 2 hét után elmertem kérni a telefonszámát, már nyomta a szöveget, hogy „a taliig kibírod”, addig nem adom meg. És, hogy miért vagyok türelmetlen.



Én tuti nem megyek el úgy egy netes randira, hogy a számát nem tudom.

Biztos meszet evett. :D

Hogy gondolja ezt mégis?



2015. jún. 26. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Atyaúristen, mert nem tudod a telefonszámát, el sem mész.:O Hány éves vagy te? 5? Talán személyesen akarja megadni, nem interneten. Erre esetleg nem gondoltál még?
2015. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akármi történhet, amíg a randira odaérnék. Meg lehet oda sem jönne. Nekem ez nem pálya. Nem azért kértem a számát, hogy hívogassam. És igen, így nem fogok vele találkozni.
2015. jún. 26. 21:55
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen jogos, ha nem tudod a számát, nem mész el. Ki tudja, milyen jött-ment alakkal van dolgod. Beszélni kell előtte telefonon, és az sem árt, ha 1 kísérőd van a távolból, nehogy valami aberrált gyökér legyen. :D

Gyanús nekem ez a fazon. Óvatosan!

2015. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Pedig adhatnál neki egy esélyt, hogy megismerjen TÉGED :) Legrosszabb esetben tapasztaltabb leszel egy vacak randival :P


22/L

2015. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem adok, mert számomra ez így komolytalan. A telefonszámod tökmindegy, hogy hol adod meg a másiknak. Nem ez a jelentősége. Pláne, hogy valakit 1 perc letiltani okostelefonnal.
2015. jún. 26. 22:02
 6/15 A kérdező kommentje:
És már eleve az sem tetszik, hogy rám aggat mindenféle tulajdonságot előre és azt sulykolja belém, hogy én milyen h..lye vagyok... Biztos van problémája fejben.
2015. jún. 26. 22:05
 7/15 anonim ***** válasza:

hát ha azt mondja milyen hülye vagy, akkor tényleg ne menj el, ennek így nem lenne értelme

amúgy elég érdekes ismerkedik a srác, meg kell hagyni

2015. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most nem konkrétan, hogy hu..lye, hanem, hogy türelmetlen meg hisztis... Ezt kapásból rám aggatta. És tényleg egy ilyen előítélet lebontása nagyobb kínokat okozna, mint, amit -ezidő alatt- jót tehetnék másokkal.
2015. jún. 26. 22:24
 9/15 A kérdező kommentje:
Meg, ami nyomás és megfelelési kényszer is ezzel jár. Kapásból ellazulni sem lehetne.
2015. jún. 26. 22:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges törődni vele. Persze ez csak egy benyomás, de nekem úgy tűnik, nagyon erősen kontrollmániás a pasi. A telefonszámot megadni ilyen esetben meg egy biztonsági lépés. Ha például egyikőtök késik vagy nem találjátok egymást.
2015. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!