ELTE-PPK (Pedagógia)?

Figyelt kérdés

Nemrég fedeztem fel ezt a szakot,és kíváncsi lennék a véleményetekre. (Főként olyanokéra,akik ott tanulnak,van ott ismerősük,vagy hallottak a szakról valami konkrétat.)Érdemes lenne? Érettségi után vagyok. Jelenleg egy emelt szintű okj-t csinálok,amivel jövőre végzek,és szeretnék jelentkezni felsőoktatásba. Tavaly a pont 360 volt,ha jól tudom.(ANÁ)

Segítségeteket köszönöm.

18/L



2017. febr. 14. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
"emelt szintű okj" nem létezik. Nem ajánlom Neked ezt a szakot.
2017. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmaznék,hogy emelt szintű képzés. Miért nem ajánlanád?
2017. febr. 15. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kutatom, hogy mit takar ez a "pedagógia", de nem sokat találtam....

Amúgy végül hova adtad be? :)

2017. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sehova,tavaly erettsegiztem,most okj-n vagyok. De majd jovore lehet. Na es te? :) (Egyebkent igen,en is probalom megfejteni,de nem tul egyszeru😂)
2017. febr. 19. 23:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már tanulok, csak egy másik diplomán gondolkodtam, hogy jó lenne elvégezni. Mindenképpen emberekkel szeretnék foglalkozni... De nem preferálom a nappali képzést, ezért csak levelező ill. távoktatásban gondolkodom... így kissé szűkös a választék... :)

Érdeklődtem egy egyetemen erről a szakról, mindjárt bemásolom a tanulmányi osztályvezető válaszát. :)

2017. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt Érdeklődő!


Szakunk tartalmáról és a diplomával végezhető munkákról itt talál rövid összefoglalót:

[link]


Ezen a honlapon azt is megnézheti, milyen tárgyakat tanítunk.


Szakunk bölcsész alapszak, így igaz rá, ami általában a bölcsész szakokra. Tehát, a továbbtanuláson kívül számtalan irányban és területen lehet felhasználni az itt szerzett tudást. Végzettjeink közül van, aki nevelőotthonban dolgozik nevelőként, van, akinek autóvezető iskolai vállalkozása van, és van, aki minisztériumi hivatalnok. Mások szerkesztők, vagy kutatók lettek stb.

2017. febr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2017. márc. 5. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen! :)
2017. márc. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!