Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát tanulhatnék?

Semmi, szinte por.. kérdése:

Milyen szakmát tanulhatnék?

Figyelt kérdés
Érettségi után nem szeretnék diplomát. Inkább szeretnék valamiféle szakmát elvégezni. Milyen szakmák azok amelyekre hosszú távon van kereslet, és egy közepes fizetést megkap?

2017. febr. 19. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Gépész
2017. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Autószerelő
2017. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ápoló, logisztikai ügyintéző, bérügyintéző, recepciós, pénztáros, nemtom.


Meg kéne keresni azt, amiben ki tudnál teljesedni. Ha van /volt valami álmod, de valaki, akár akaratán kívül is lebeszélt róla; szóval hogy nem akarattal, de sikerült elterelnie téged onnan, akkor talán az lehet neked a jó foglalkozás. Én amúgy úgy nézegettem a tanfolyamokat, hogy átmásoltam a szakkepesites.hu-ról az összes szakot a jegyzettömbbe, és onnan törölgettem ki azokat, amelyeket nem éreztem a magaménak.

2017. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Asztalos, Villanyszerelő, Burkoló, Bádogos, stb stb


Igazából ha ügyes vagy a szakmádban akkor halálra is fogod magad keresni. Ha meg szerencsétlen akkor a közepes fizetés se lesz meg.

2017. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!