Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolába kéressem át...

Melyik iskolába kéressem át magam szeptembertől?

Figyelt kérdés

Elpazaroltam két évet. 2015-ben ballagtam az általános iskolából, elkezdtem a kilencedik osztályt, ám a rossz közösség miatt, annak reményében, hogy jövőre jobb osztályt kapok, megbuktattam maga direkt. Másodjára is belekezdtem, és most is ráhibáztam. Szóval két évemet lehúztam a vécén. Tudom, rosszul döntöttem és már egyből váltanom kellett volna iskolát. Most már nem tudok mit csinálni. Jelenleg magántanuló vagyok, de szeptembertől át kéne mennem másik iskolába.


Hallottam olyanról, hogy Budapesten vannak olyan esti tagozatos gimnáziumok, hogy egy év alatt két tanévet lehet elvégezni. 1 év -> 9. és 10. osztály, 2. év -> 11. és 12. osztály. Erről mondanátok néhány szót?


-Melyek ezek az iskolák, ahol van ez a lehetőség, hogy egy év alatt két tanév? (Budapest)

-Nem vagyok Budapesti. Nagyon rossz Budapesten iskolába járni?

-Nagyon nehéz ez az egy év alatt két tanév anyaga dolog?

-Halottam a Szinyei Merse Pál Gimnáziumról. Nagyon nehéz bekerülni ide? Nagy az elvárás? Nehéz suli?

-Mondanátok nekem még ezen kívül néhány ilyen iskolát?


Nem kérek szemrehányást meg lehurrogást. Csak a válaszokat várom. Köszi előre is. :)



2017. febr. 21. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Valamelyikbe.
2017. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ejj de kedves valaki. Konkrétabban. Ha nem látnád vannak fent kérdések. Elég sokat leírtam...
2017. febr. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!