Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Színyei Merse Pál Gimnáziumb...

A Színyei Merse Pál Gimnáziumba mit kérdeznek szóbelin? Oda van irva hogy magyar lesz és hogy elbeszelgétés abból ott milyen jellegü kérdések lehetnek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 08:01
 1/7 anonim válasza:
engem is érdekel mert holnap megyek
2017. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adnak egy szoveget amit hangosan felolvasol majd kerdeseket tesznek fel vele kapcsolatban. Amugy hanyra mentek?😀 En 16
2017. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2017. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NAGyon kedvesek es jofejek voltak. Adtak egy szoveget amit hangosan fel kellett olvasni aztan kerdeseket tettek fel azzal kapcsolatban. Eloszor amugy magamrol kerdezgettek, hobbi, sport, csalad, szabadido, aztan adtak egy szituacios kepet es a velemenyemrol kellett beszelni.
2017. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ki jutott be idén (2017-ben) a Szinyei Merse Pál gimnáziumba? Nehéz volt bekerülni?

Én jövőre leszek 8.-os és a Szinyei Merse Pál Gimibe szeretnék jelentkezni angol/spanyol nyelvi előkészítőre! Nehéz volt a felvételi? A központi kinek hogy sikerült? Válaszotokat előre is köszönöm!🙂🙂

2017. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is nagyon erdekelne,mert most lettem nyolcadikos es mindenkeppen szeretnek egy elokeszito eves gimibe menni ahol az angolt nagyon megtanulhatnam es +pl spanyolt tanulnek szivesen! Ha van aki 2017ben bekerult nagyon szepen kerem,hogy tudna meselni,hogy miket kerdeznek szobelin, milyen az iskola, mennyi ponttol vesznek fel.. elore is nagyon koszonom!Mindenkeppen elmegyek majd az iskola nyiltnapjara,de orulnek ha egy onnan "tapasztolatokat szerzo" diak is meselne,ha van aki tudna. A (7.es) evvegi atlagaom 4,7 volt ugy tudom,hogy ez a gimi nezi a 8.felevit es a felveteli eredmenyt. Elore is koszonom!
2017. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én idén vagyok 0.-ikos a Szinyeiben angol-spanyol tagozaton. 70 pontos írásbelivel kerültem be 15-ből a 11. helyre. További kérdésekkel nyugodtan forduljatok hozzám!
2017. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!