Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak lenne a legcélszer...

Melyik szak lenne a legcélszerűbb?

Figyelt kérdés

Közeleg lassan a felvételi, pályaválasztás...stb és érdekelne néhány dolog.

Most 11.-es vagyok, a jövőben mindenképp külföldön szeretnék elhelyezkedni. (pl. Németország, skandináv területek érdekelnének).

Tudom, hogy még van időm eldönteni, (bár annyira sok azért nincs) hogy milyen egyetemre szeretnék menni, de egyelőre elég tanácstalan vagyok. Leginkább az ELTE-n gondolkozom, bölcsészettudományon (azon belül skandinavisztikán). Érdekelne, hogy egy ilyen végzettséggel mennyire lehet elhelyezkedni, vagy ez inkább amolyan "büfészak". Van valakinek tapasztalata? Gondoltam régészet szakra is, az is nagyon érdekel. Ha van valakinek tanácsa, tapasztalata, írja le nyugodtan. Illetve, ha tudtok még valamilyen hasonló, történelemhez kapcsolódó szakokat, azok is jöhetnek. Szerintetek ilyen és ehhez hasonló végzettséggel meg lehet élni külföldön/mennyire van rá kereslet?


2017. febr. 27. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!