Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnám magam rávenni a...

Hogy tudnám magam rávenni a tanulásra?

Figyelt kérdés
11.-be juror, 5 évig kitünő voltam, de pár éve ellustultam, a 3-4-es szint most is bőven megvan, de tényleg semmit nem tanulok. Ezen szeretnék változtatni, de nem tudom egyszerűen rávenni magam arra, hogy leüljek és elkezdjem. Mit kéne és hogy csinálnom szerintetek? Teljesen tanácstalan vagyok, de azt is tudom, hogy a jövőm szempontjából fontos lenne.

2017. febr. 28. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az elképzelésed a jövődet illetően? Van olyan szakma, amit szívesen csinálnál?
2017. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is. Általánosban full jó tanuló voltam, nyolcadik óta, miután túl voltam a felvételin, elhagytam magam és azóta nem tanulok, nem írok leckét, semmi. Két nap múlva töri kiserettsegi szóbeli lesz és semmit sem tudom, de egyszerűen nem tudom ravenni magam a tanulásra... Konkrétan lelkileg fáj ha csak ragondolok. És ez már évek óta... Célom nincs, tervem nincs, most is csak azért felvételizek hogy legyen valami azt kész. Totál elveszett vagyok.
2017. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!