Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek okj-s bizonyítvánn...

Szerintetek okj-s bizonyítvánnyal érek vele valamit?

Figyelt kérdés
mert nincs más lehetőségem egy tanfolyamot el kell végeznem de fogalmam sincs hozzá hogy mit meg hogy érek el e ezzel valmit az életben úgy el vagyok keseredve ha jól sikerült volna az érettségim mehettem volna egyetemre és azzal többét értem volna el
2017. febr. 28. 21:34
 1/3 anonim válasza:
Gondold át az egyes szakmákat, melyiket tudnád otthon is gyakorolni, melyikhez konyítassz valami ugyanis az ilyen helyeken a gyakorlati képzés általában csapnivaló, amúgy még nem késtél le egyetemről, munka mellett is lehetséges, levelezőn.
2017. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 3 ra sikerült az érettségim :/ igy nem fognak egyetemre felvenni
2017. márc. 1. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Az OKJ hasznos mert ad egy alapot akár tovább tudsz lépni akár nem. Én OKJ-n tettem le az infót (rendszergazda), Aztán a plusz pontokkal bejutottam a Műegyetemre, az infó miatt volt közben munkám a fizetésből meg tandíjjam. Pár év múlva villamosmérnök lettem, kicsit öreg és szegény pályakezdőnek, de fél év alatt utólértem magam. És mérnökként most annyit keresek amiről az OKJ előtt csak álmodhattam.
2017. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!