Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem megy a tanulás, utálom az...

Nem megy a tanulás, utálom az egészet, hogy éljen túl 2-esekkel a gimit?

Figyelt kérdés

,gyűlölöm és nem is látom értelmét,legalább valami inpiráció az élettől de nem,egyszerűen fo s ez az egész ország és sajnálom magyar vagyok és ide születtem,atomot kéne már ide dobni egyszer komolyan,nem a szegény Japánokra...

Olyan und orító az oktatási rendszert,és mikor jönnek rá hogy nem a gyereknek kell alkalmaszkodnia,hanem az oktatásnak mert akkor ez lesz mint most,egyszerűen például kilencedikben minden osztályból minimum 6-an buknak,bár mi tavaly 26-an voltunk és most vannak 15-en,én is megbuktam amúgy de nem is érdekel,átjöttem másik szakmára de már nekem is itt is elegem van,egyszerűen nincs élete egy kibas-zott gyereknek,nem igaz már hogy az embernek nem lehet egy kicsit nyukta,áá nem már depressziósnak kell lenni tinédzser korban is,nehogy már élvezd az életet nem nem,szenvedj kö-csög...

Arról nem is beszélek hogy mi lenne ha nem 8-kor kezdődne az a bu zi iskola hanem mondjuk 9-kor,mi lenne ha max 6 óra lenne,mi lenne ha értelmes dolgokat tanulnánk és nem lennének felesleges órák,és mi lenne ha nem kéne a spirál füzetbe 4 oldalt írni,vagy másolgatni a spirálfüzetbe az oldalakat a kinyomtatott lapról,mert igen olyan csö ves egy iskola hogy papírra nincs pénz.

Na igen ez a baj szóval a mostani oktatási rendszer,chö rendszer ez nem rendszer ez semmi,de nem is oktatás mert sértő! Komolyan nálunk olyan szürke minden,tanulod a sok felesleges baro mságot meg nyelvet,csak tudnám hogy mi a ro hadt halálnak kötelező a nyelv,most pl kifogtam egy orosz származású tanárt,na hát hogy orosz mindent elmondtam róla,szemét ölni tudna és sunyi,szerintem meg fogok bukni év végén Németből,de mindig azt mondja hogy mi van ha jön erre egy német,vagy betéved oda meg ilyenek,könyörgöm ők tanulnak Magyart? Nem basszus nem! Kit érdekel,ha én megyek ki németbe ott se tudnak még a határok közelében se magyarul,nekünk minden kell ez az undorító nyelv! Akkor a jogokról ne is beszéljünk,diáknak nincs joga,látszata megvan de semmi,itt minden máshogy van,bűnözőnek több joga van mint egy rendőrnek,ha meg véletlen előmeri venni a GUMIBOTOT már 6 oldalt kell írnia róla hogy mért,istenem...

Diákoknak meg nincs joga kirúgatni egy bunkó tanárt sem,ez van és legszívesebben feljelenteném de nem lehet sehol.Most meg beirattak egy b uzi mentor programba ami KÖTELEZŐ! Komolyan mi ez már börtön?! Komolyan úgy érzem,ha esetleg nem tudok ott lenni akkor meg lehet magyarászkodni hogy mért,így is alig várom hogy szabaduljak a kiba szott órákról,de nem még ott fognak és kötelező! De kérdem én,had döntsem már el hogy akarok segítséget vagy nem,sőt nekem nem ilyen segítség kellene hanem olyan,hogy kell kirugatni egy tanárt...

Tavaly 3-as voltam Németből,most színtiszta 1-es és folyton ba-sztat.Na ez a Magyar föld és iskola.


2017. márc. 2. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan okoskodhatsz itt az oktatási rendszerről, ameddig egy kettest sem tudsz összeszedni senki nem fog komolyan venni. Állj neki inkább tanulni a nyafogás helyett.
2017. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet itthagyom inkább a sulit. Tőzsdézésből és sportfogadásból is meg lehet élni. Na meg külföldön árufeltöltőként vagy mosogatóként szép summát keresni. Jobb mint ez a fos ami Magyarországon van.
2017. márc. 2. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Ezzel az írással csak magadat minősíted!

Menj csak el, minél messzebbre!

2017. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre van egy mondás: Ha a kacsa nem tud úszni, nem a tó a hülye...
2017. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!