Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz hogy most 8. -általánossa...

Igaz hogy most 8. -általánossal is lehet valaki határrendészeti járőr?

Figyelt kérdés
Hallottam egy barátomtól hogy a neten olvasta hogy már akárki szinte lehet határrendészeti járőr és 190-ezer forint körül keresnek nem találtam meg sajnos a konkrét oldalt csak hogy már tényleg nem kell érettségi valaki aki mostanság próbálkozik és tud róla valamit írna nekem róla pár szót? Konkrétan milyen feladatot kell végezni,hány órában és tényleg annyit kapnak-e.Mert ha ez nem is jönne össze jelentkeznék szerződéses katonának és ha engednék bent érettségiznék is hogy magasabb rang legyen a későbbiekben mert mindenféleképp a kettő közül valamelyikébe szeretnék dolgozni.A katonaságról még annyit hogy tudja valaki konkrétan milyen alakulatok vannak? Mármint lövészek,gyalogok stb nem nagyon vagyok tájékozott egyenlőre de a mesterlövészet ami így minden "álmom" lehet kb lehetetlen de ezt szeretném úgy a legjobban.Előre is köszönöm mindenkinek.

2017. márc. 11. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Érettségi kell hozzá.
2017. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!