Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik színészképző főiskoláko...

Melyik színészképző főiskolákon/színiakadémián nem követelmény az éneklés? A másik kérdésem: Szerintetek lehet ezt az egészet egy másik egyetem mellett tanulni?

Figyelt kérdés
Színész szeretnék lenni,de mindenki azt mondja,hogy kutyaélet,ki lehet belőle öregedni,nem egy biztos megélhetés... én meg persze ezt lesz@rom,de egyik ismerősöm nagyon jó ötletet adott.. azt mondta,hogy végezzek el egy egyetemi szakot,emellett pedig menjek el valami színészképzőbe és csináljam meg együtt a kettőt,és akkor lesz egy olyan szakmám amit szintén szeretek és jól fizet,meg a másik "álmomat" is megvalósíthatnám...(azért színészképzőbe,mert azt könnyebben össze lehetne hozni másik tanulmánnyal,meg így lesz mellette egy normális diplomám,ha esetleg nem jönne be a színészkedés mégse,meg így nem 10 évig kellene tanulnom stb.)szerintetek ez így működhet? Amúgy az egyetemi szakom bölcsészkaron lenne,nyelvészeti szak... Továbbá nem erősségem az éneklés,nincs szörnyű hangom,de nem is jó,ezért jobban örülnék annak,ha az nem lenne követelmény,és mondta is nekem valaki,hogy van ilyen,de hiába néztem utána,nem találtam semmit..Szerintetek

2017. márc. 12. 15:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!