Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Külföldön élek de szeretném...

Hebiirebii kérdése:

Külföldön élek de szeretném megszerezni a jogsimat Magyarországon a nyáron. Viszont csak 2 hónapra tudok haza menni. Valakinek bármi ötlete hogy ez hogyan működik? (Sajnos, semmi képpen nem tudom külföldön megszerezni. )

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, beiratkozol egy autòs suliba itthon. Van gyorsìtott kresz tanfolyam (1 hét kb + a vizsga) és utána,vagy előtte csinálod az elsősegélyt. Aztán ha ezekkel kész vagy - mondanom sem kell nem bukhatsz meg egyiken sem, különben nem fér bele.

Aztán elkezdesz vezetni, jelenleg 30 òra leveztése a kötelező - egy alkalommal általában két òrát mentek. Tehát 15 alkalommal levezetheted ezt a 30 òrát, ahol forgalmi rutint szerzel, és megtanulod a parkolásokat, manővereket, tegyük fel, hogy profi vagy és jò az oktatòd aki szinte mindig ráér ( na ilyen nincs, volt hogy 2 hònapig álltam sorba egy szaros òráért!) akkor ezzel meg is vagy 3 hét alatt, és közben már jò előre az okatatòdnak kell majd kérnie egy időpontot a kresz vizsgára, ahol a bukás szintén nem férne bele.

2 évig, 3 bukással lett meg a jogsim, mert az okatatòm egy idiòta volt, mindenkit elvállalt kb. és alig tudtam menni. Nyilván ha eltelik folyton 2 hét a tanòráid között te is bénázni fogsz... Na, mindegy a lényeg, hogy meglett. Őszintén nem látok rá sok esélyt, hogy ezt 2 hònap alatt teljesìtsd, azért mert ez nem csak tőled függ, ezek a vizsganaptárak, meg már hetekkel előre televannak, mindenhol hetes várakozási idők... Szerintem már most vedd fel a kapcsolatot valami helyi autòs sulival, az sem baj, ha ùj és nem a legmenőbb, amit a haverok állìtanak - mert ìgy esélyes, hogy a kevesebb diák miátt több idő jut majd rád. És kérdezd meg, hogy fel tudnak-e készìteni. Az is jò, ha most csak a kreszt meg az eü viszgát csinálod meg, ezek 2 évig érvényesek, és ha most a forgalmi vizsga nem is jön össze, legalább ez a 2 már megvan.

2017. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!