Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz összehozni egy 4, 0-ás...

Nehéz összehozni egy 4, 0-ás érettségi átlagot?

Figyelt kérdés

Én külföldre jelentkeztem és nálam csak az érettségi átlagát nézik. Félévkor jeles lettem, de megjegyzem, hogy egy eléggé gyenge iskolába járok, ahol nem sokat követelnek... Az a baj, hogy nem nagyon mennek az érettségi feladatsorok egyik tantárgyból sem, mert gyakorlásképpen ki szoktam az előző éviket tölteni, de csapnivalóan teljesítek belőlük. Szerintetek lehetséges ennek ellenére is összehozni egy 4,0-ás átlagot, vagy inkább tegyek le róla?

Válaszokat köszönöm! :)



2017. márc. 12. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked nehéz. Egy 3-as érettségi mellé muszáj egy 5-öst szerezned, az utóbbi pedig érettségiből nehéz, ha csapnivalóan teljesítesz az előző évek feladatsoraiból.
2017. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges, ha eleget gyakorolsz. :)
2017. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen tanulsz és tényleg akarod, akkor sikerülhet, gyakorolj sokat. Lehet hogy neked ez nehéz lesz, de szerintem nem lehetetlen.
2017. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem is 4 es átlagom lett pedig alig tanultam:)
2017. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Már nagyon parázok egyébként, nem alszom reggel 2-ig, mert rémálmaim vannak, hogy megbukom... :(

2017. márc. 18. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Már az, hogy ezt a kérdést képes voltál összeszedetten és normálisan megfogalmazva feltenni garantálja, hogy nem fogsz megbukni. :D Csak nyugi. :)
2017. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj sokat, tanulj, és menni fog :) Mindig nézd meg, mit rontottál, hogy javíthass rajta!
2017. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!