Szerintetek felvesznek a Szinyei Merse Pál gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A SZMPG be szeretnék menni, írásbelim nem lett a legjobb,62pont...szóbeli angolt elszurtam de magyarom jó lett. Angol német NYEKen 118/179

Angol spanyol NYEKen 131/159

Szerintetek van még remény, vagy hagyjam?

Amúgy kit hányadikkent vettek föl aki ide jár/t?vagy ismerőst?

Előre is köszi aki leírja véleményét.

14/L



2017. márc. 13. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem van még remény. :)
2017. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Én a francia-angolon a 34.vagyok,a spanyol-angolon pedig a 79.
2017. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

gimnázium: 4 évfolyamos + 1 évf. nyelvi előkészítő angol nyelvből; gimnáziumi. : 106.hely


gimnázium: 4 évfolyamos + 1 évf. nyelvi előkészítő angol nyelvből; gimnáziumi.:87.hely


gimnázium: 4 évfolyamos + 1 évf. nyelvi előkészítő német nyelvből; gimnáziumi.:79.hely


gimnázium: 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; az első idegen nyelv(ek) a(z).:80.hely


gimnázium: 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; az első idegen nyelv(ek) a(z).:69.hely


gimnázium: 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; az első idegen nyelv(ek) a(z).:41.hely


gimnázium: 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; az első idegen nyelv(ek) :53.hely


gimnázium: 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; az első idegen nyelv(ek) .:54.hely


gimnázium: 4 évfolyamos; gimnáziumi kerettanterv; az első idegen nyelv(ek) a(z).:100.hely



és ezen a linken tudod megnézni,hogy pontosan melyik nyelvre kerültek be ezzel a ponttal,valamint azt,hogy ki hányadiknak jelölte a sulit.

Remélem segítettem,fel a fejjel,csak áprilisban lesz minden végleges,addig mindenre van remény! :)

2017. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) egyébként megjelolok meg 2masik szakot, ott eselyesebb😂ugyan ezzel a ponttal francia angolon 32. Német angolon 33.lennék...
2017. márc. 14. 18:25
 5/11 anonim válasza:
Szerintem még ne add fel, várj áprilisig! Engem a biosz-kémia franciára 8.-ként, a latinra 9.-ként vennének fel
2017. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek a rangsorok még a sorrend módosítás után elég sokat változhatnak. A sorrend módosításkor ugyanis még be lehetett jelölni plusz tagozatokat. Ha pechünk van, akkor többen elénk kerülhetnek még. Így csúszott hátra akár 14 helyet is a gyerekem az ideiglenes rangsorban, de ezt már nem teszik közzé... Ez minden iskolában lehetséges, nem a Szinyeire írtam konkrétan. Szóval, ami közel biztosnak látszik, az sajnos egyáltalán nem az. Egy ponton is múlhat a felvétel, hát még 14-en, vagy akár többön...
2017. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2017. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2017. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ki jutott be idén (2017-ben) a Szinyei Merse Pál gimnáziumba? Nehéz volt bekerülni?

Én jövőre leszek 8.-os és a Szinyei Merse Pál Gimibe szeretnék jelentkezni angol/spanyol nyelvi előkészítőre! Nehéz volt a felvételi? A központi kinek hogy sikerült? Válaszotokat előre is köszönöm!🙂🙂

2017. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a központit nagyon elrontottam,mert nagyon stresszeltem. 64 pont lett. A Szinyeiben a szóbeli egy laza beszélgetés volt és egy szituációs játék. Én nagyon könnyűnek éreztem.
2017. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!