Szeptembertől az ELTE-n szeretnék matematika-fizika tanár szakon tanulni. Mennyire nehéz a képzés? Matekból fogok csak emelt szintű érettségit csinálni.

Figyelt kérdés

#nehézség #Matek-fizika tanár szak
2017. márc. 16. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés! Én is hasonló cipőben járok, annyi kivétellel ,hogy én a PTE-n!
2019. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na, hát így majdnem 2 év után, azt mondom, hogy elvégezhető... Bár az elején nehéz volt, de én hamar belerázódtam. Az igazság az, hogy sokan elmentek/abbahagyták/átjelentkeztek. Meg is értem őket, hiszen csomó dologgal szívatnak minket.

Ja és még annyi, hogy szerintem elég jó kis társaság lettünk (már akik maradtak). Abszolút segítünk egymásnak, nem úgy mint pl. egy csomó ismerőstől hallom más egyetemekről/szakokról, hogy azt sem tudják kik a szaktársai.

Ha most felvételizel/érettségizel: matekból érdemes emelt szintűt csinálni ha csak egyikből akarsz... Igazából a fizika első két félévben szinte csak matek. Szóval összességében nem bántam meg. Néha a pszichológiai tárgyaktól falra lehet mászni, de kibírom (néha érdekes is tud lenni). Sőt még tanulmányi ösztöndíjam is van, úgyhogy tényleg lehet jó jegyeket kapni, ha készülsz hétről-hétre.

2019. ápr. 9. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Oh... igazán köszi ,hogy ezt így leírtad!
2019. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!