Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek,? állatorvos szeretn...

Mi legyek,? állatorvos szeretnék lenni de félek hogy nem vesznek fel és szeretnék más lehetőséget is de csak olyan érdekel ami állatokkal kapcsolatos

Figyelt kérdés
gondoltam etológiára légyszi segítsetek!!!! jah igen és ha nem vesznek fel utána lehet még próbálkozni,, valahol olvastam hogy majd felvesznek máskor de ez hogy működik?, akkor se lesz több pontom nem???
2010. máj. 11. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
biológiából vegyél külön órákat meg kémiából, akkor menni fog, mindenhez kell ez(már ami állattal kapcsolatos)
2010. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biológia szak után lehet etológiára szakosodni szerintem...

De ha nem vesznek fel, akkor újraérettségizel, vagy csinálsz nyelvvizsgát és úgy több pontod lesz. Következő évben pedig felvételizel megint...

2010. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de ez hogy megy ha már elballagtam a gimiböl akk utána mégegyszer leérettségizek én ugy tudtam hogy szintemelőzni lehet közép rosszul sikerült akk megyek emeltre és azzal javitok de azt se akkor ha már elballagtam a suliból akk most ez hogy van,??

és mégis miylen másik szakot válasszak másnak ,? tudo hogy kell oda is a biosz meg a kémia d elehet másnél kisebb a ponthatár mint ennél , azért kérdeztem,, az etológiát a biológusnál láttam hogy ott lehet felvenni de mégis ha biológusnak mennék az mire jó?? mit csinál az???

2010. máj. 11. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha va már érettségi bizonyítványod, akkor utána akármiből akármilyen szinten érettségizhetsz. Csak fizetni kell érte.
2010. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De légyszíves használj írásjeleket, meg mondatkezdő nagybetűket, mert alig lehet kibogarászni, mit akarsz kérdezni.
2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akoor ha emelt bioszt teszek és nem lesz 90%felett akkor mégegyzzer elmehetek?? de még mindig nem irtatok ötleteket.hogy mi más lehetnék
2010. máj. 22. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!