Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen "irányban" gondolkozzak...

Milyen "irányban" gondolkozzak ha ezek érdekelnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a mítoszokat,mitológiát és az ehhez kapcsolódó dolgokat+ a nyelvek és a történelem is érdekel. Légyszi csak értelmes válaszokat. (felvi.hu-t ismerem)
2017. márc. 19. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mcdonalds, Burger King
2017. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jo bongeszest! :)
2017. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy azért mert ezek így érdekelnek valamennyire, nem hiszem hogy sok értelme lenne egy Történész szaknak. Valószínűleg 11.-es vagy. keress valami egyetemi szintű könyvet a mitológiákról és lehet rájössz majd hogy basszus azért annyira mégse érdekel ez hogy erre pazaroljak 3 évet, aztán meg ne találjak munkát.
2017. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a te irányod valóban a bölcsészetnek tűnik, aminek az esetek többségében McDonalds a vége, mert milyen munkahelyen tud elhelyezkedni valaki, aki meg tudja nevezni az összes középkori sárkányt?
2017. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

El lehet amúgy helyezkedni ölcsészként is.

[link]

De tény hogy sokkal inkább megéri mást tanulni.

2017. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
En is bolcseszkaron vagyok, de nekem semmi felelmem sincs , hogy nem lesz munkam. Igaz kapcsolatok azok kellenek.
2017. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ókori nyelvek és kultúra alapszak klasszika-filológia szakirányt tudom ajánlani, vagy történelem szakot ilyen beállítottsághoz.
2017. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tudsz tanulni, még mindig jobban jársz mondjuk egy Jogi diplomával, azt az 1-2 mitológiás tárgyat amit oktatnak az ELTÉn meg felveheted extra kreditnek
2017. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Igaz hogy nehéz az elhelyezkedés,de szerintem nem csak azoknak akik bölcsészkaron végeztek...
2017. márc. 20. 18:50
 10/12 anonim ***** válasza:
De, mérnököknek, közgazdászoknak, matek, fizika, informatika szakosoknak elég könnyű.
2017. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!