Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi igaz abból, hogy a fogorvos...

Mi igaz abból, hogy a fogorvosi karon fizetni kell a gyakorlatért?

Figyelt kérdés

Mármint nem az egyetem, hanem amit pl. nyáron vagy évközben kötelező teljesíteni a szakon. Ùgy értem, hogy pl. nincs fogorvos ismerősöm és ahogy pl. a fogtechnikusoknál itt is fizetni kell egy idegennek, hogy tanítson. Pár embertől hallottam ezt véletlen mikor erről beszélgettek, hogy milyen szívás, hogy az ő apjuk nem fogorvos, azt is beszélték, hogy általános orvosin nincs így. Nem tudom hova járnak, mert le kellett szállnom, nem volt lehetőségem sajnos megkérdezni.


Semmelweist jelöltem meg elsőnek, mert az van legközelebb, aztán távolsági sorrendben jön az összes többi fogorvosi kar, így mindenhonnan írhattok, mert nem tudom hol fogok tanulni. Kérem csak olyanok írjanak, akiknek van tapasztalatuk. Ha ez igaz, akkor már nyáron elvonszolom magam diákmunkára. Mennyibe kerülhet ez? Csak az elején kell, ha kell vagy végig? Gondolok itt arra, hogy az elején még tanítgat az illető, de a végén- mikor lesz tapasztalom- már én dolgozom neki ingyen. Hány évig/hányszor kell járni ilyesmire? Èn azt hittem eddig, hogy a gyakorlat az egyetem klinikáján van. Szóval le vagyok döbbenve.


2017. ápr. 5. 09:27
 1/4 A kérdező kommentje:
jav.: Nem az egyetemen kell fizetni.
2017. ápr. 5. 09:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha államin vagy, akkor miért kéne fizetned a gyakokért?
2017. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert a gyakorlatot nem az egyetem adja, arra gondolok, amit nyaron kell csinalni egy vadidegennel. Olvasd el, amit irtam.
2017. ápr. 6. 08:27
 4/4 anonim válasza:
szegeden vagyok hallgató, nálunk minden évben van gyári gyak, egyikért sem kell fizetni. választhatsz, hogy az egyetem klinikáján csinálod, vagy kimész külső helyre, ha van ismerősöd, velük csak egy nyilatkozatot kell kitöltetni és kész is
2018. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!