Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogyan döntenétek az...

Ti hogyan döntenétek az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretnék egy diplomát,az alábbiak érdekelnének,mindet önköltségesen végezném,és nem tudok dönteni:


(fontossági sorrend nincs)


1. munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási szak SZTE-ÁJK 150k/félév és 6 féléves

2.igazságügyi igazgatási szak PTE-ÁJK 155k/félév és 6 féléves

3.jogász szak PTE-AJK 250k/félév és féléves


Van egy jogi felsőoktatási szakképzés végzettségem is tehát a 2. lerövidülne egy évvel és szerintem az 1.-re is tudnék mit beszámoltatni.

Az első kettőben annyi a necces,hogy nem tudom,melyikkel tudnék elhelyezkedni jobban.....

A jogász szaknál az a gáz,hogy a jassz-ot ugyan itt végeztem,az első évünk a jogászok első évével egyezett és melo mellett levelezőn húzós volt,mármint energia szempontjából nem nehézségre. De a jogász képzés azért igen is nagyon nehéz. Felsőbb évesek mondták (akinek pl 5 az átlaga) hogy nem tud átkerülni állami helyre mert nincs hely. Szóval ez a harmadik választási lehetőség azért rizikó,mert ha tényleg csak 5 éves lesz mert mondjuk nem csúszok akkor rengeteg diákhitel lesz a vége...


2017. ápr. 26. 08:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!