Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 420 ponttal az...

Szerintetek 420 ponttal az alábbiak közül hova van esélyem?

Figyelt kérdés

Sorrendmódosításon gondolkodom, ezért kérdezem.


1,SE-ÁOK

2,DE-ÁOK

3,SZTE-ÁOK

4,PTE-ÁOK

5,SE-GyTK

6,DE-GyTK


Azt tudom, hogy az első hely már mindenképpen kiesett, sőt szerintem a harmadik is.



2016. jún. 20. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
SOTE-n kívül az összesre.
2016. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne a pontjaid alapján határozd meg a sorrendet! A besorolás szempontjából teljesen lényegtelen, hányadik helyen jelölted meg a szakot, az első hely, ahova elég lesz a pontod, oda felvesznek (tehát azok, akik az adott szakot első helyen jelölték meg, nincsenek előnyben). Olyan sorrendet állíts fel, amilyen sorrendben be akarsz kerülni az egyes szakokra: vesztenivalód nincs, de szerencséd is lehet, és talán épp bekerülsz valahova, ahova szerinted nem lenne jó esélyed rá.
2016. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszerészetre is biztos bekerülsz, a SOTEra is, de ha orvos akarsz igazából lenni, akkor nem is értem miért jelölted meg őket. És igen, mindenképp olyan sorrendet állíts fel, amilyen sorrendbe be akarsz kerülni.
2016. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hány pontod van, és mennyi a ponthatár,azt írd előre, ahova a leginkább be szeretnél kerülni. Ha nem tudsz dönteni kettő között, akkor azt írd előre, ahol magasabb a ponthatár. És ne döntsd el előre, hogy nem vesznek fel valahova, mert soha nem lehet tudni. Lehet, hogy lejjebb viszik a ponthatárt, volt már rá példa többször.
2016. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!