Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves fiú vagyok, hamarosan...

17 éves fiú vagyok, hamarosan egyetemre kell jelentkeznem, de fogalmam sincs milyen szakirányt válasszak. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
miben vagy jó? Milyen jegyeid vannak? Mit nem akarsz semmiképp sem tanulni?
2017. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Előbb szakot válassz utána szakirányt :D Am oda menj ahol jó csajok vannak.
2017. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elég jó tanuló vagyok, átlag 4
2017. ápr. 27. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát egyetemre a 4es nem a legjobb..bár nem mindegy hogy közép vagy emelt szinten. de mi érdekel és mi nem?
2017. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan nincs olyan dolog ami érdekel, matekból vagyok nagyon jó..
2017. ápr. 27. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
akkor valami mérnöki vagy programtervező informatikus. Mindenképp használd ki hogy megy a matek, ritka kincs, és kifizetődő.
2017. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, ez alapján remélem, te is érzed, hogy milyen nehéz neked tanácsot adni. Mesélj kicsit magadról! Oké, azt tudjuk, hogy a matekban tehetséges vagy, de azon kívül mi érdekel még? Informatika, fizika hogy megy? Emberekkel foglalkoznál, vagy inkább egyedül dolgoznál? A nyelvek hogy mennek? Stb. stb.
2017. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Menj mérnökire, de ha se ötleted nincsen, hogy egy ilyen kérdésnél mit kellene elmondanod magadról, se dolog, ami konkrétan érdekelne, és jövőre is itt fogsz tartani, hagyj ki egy évet, próbálj ki munkaköröket, menj OKJ-ra stb, és találj ki valamit magadtól, mert motiválatlanul egyetemre menni baromira nagy szívás tud lenni, és nem végtelen az ingyenes lehetőséged rá.
2017. ápr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!